Мета і завдання

Администратор post on Травень 28th, 2013

МЕТА БЛАГОДІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

 

 Надання благодійної допомоги різним категоріям населення, підприємствам установам, організаціям з питань сприяння розвитку освіти, в тому числі професійної в Україні та за кордоном.  

ЗАВДАННЯ БЛАГОДІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

 

1. Організація та проведення благодійних заходів, спрямованих на  забезпечення доступу до освітніх програм різних категорій населення в Україні та за кордоном, підвищення освітньо-культурного та професійного потенціалу. 2. Сприяння практичній реалізації загальнодержавних, регіональних та міжнародних освітніх програм і проектів. 3. Сприяння створенню сучасного інформаційно-довідкового та науково-методичного забезпечення освітньої діяльності в Україні та за кордоном. 4. Сприяння випуску та розповсюдження видавничої продукції освітнього спрямування.  

Objectives of charity

 

Providing charity to different categories of citizens, businesses, institutions and organizations for the promotion of education, including professional one, in Ukraine and abroad.

 

Tasks of cherity

 

1. Organization and holding charitable activities aimed at providing access to educational programs for different population groups in Ukraine and abroad; raising the educational, cultural and professional potential.

 

2. Promoting the practical implementation of national, regional and international educational programs and projects.

 

3. Promoting the creation of modern Information Resource, scientific and methodological  support  in Ukraine and abroad.

 

4. Promoting production and distribution of educational publishing.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *