«City work fest. Місто, де працюють діти» запрошує у Суми!

Администратор post on Березень 13th, 2017
Posted in Новини

Всеукраїнський профорієнтаційний фестиваль «Сity work fest», за підтримки МБО «Лідер Якості» та Сумського міжрегіонального вищого професійного училища виступив з ініціативою проведення у м. Суми 18 березня 2017 р. освітньої профорієнтаційної інтерактивної дитячої гри «City work fest. Місто, де працюють діти».

Подібна масштабна профорієнтаційна робота з дітьми віком від 2 до 18 років відбувається в місті Суми вперше!

Кожна дитина – талановита, більше того – геніальна! Маєте сумніви щодо цього факту? Не вагайтесь, а приходьте на фестиваль City Work fest. Переконайтесь, що вашій дитині підвладна будь-яка професія, запаліть сонце її хисту і пишайтесь, спостерігаючи за нею!

В «City work fest. Місто, де працюють діти» все по-дорослому та все по-справжньому! Реальні документи та реальні гроші, професіонали, які представлятимуть своє ремесло та закохуватимуть у нього ваших дітей! Фестиваль-гра значно розширяє межі освіти, допоможе вам та дітям креативити, критично мислити, прогнозувати, уміти спілкуватися, а головне – успішно жити!

Для більш детальної інформації запрошуємо на прес-конференцію, яка відбудеться 17 березня 2017 р. о 15.00 за адресою пр-т Курський, 141, м. Суми (Сумське міжрегіональне вище професійне училище).

Захід відбудеться 18 березня 2017 року о 12.00 за адресою пр-т Курський, 141, м. Суми (на території Сумського міжрегіонального вищого професійного училища).

Інформація для контактів:
тел. 0974658168, 0937805915
Валентина Кос - організатор «Сity work fest»
koss.valentina@gmail.com
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *